www.endustriyelmakinepazari.com sitesini ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki kullanım koşullarını, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

KULLANIM KOŞULLARI

FİKRİ MÜLKİYET

Bu site ’deki tüm materyallerin telif hakları TESAKOM’a aittir ve önceden TESAKOM’un yazılı izni olmaksızın, sadece herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içerisindeki hiçbir doküman, sayfa, metin, resim, logo, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar TESAKOM’un izin almaksızın web ortamında, ticari amaçlı olsun/olmasın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde ve ya her ne şekilde olursa olsun (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsa dahi) yayınlanamaz ve kullanılamaz.

BAĞLANTILAR

Web sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Web sitemizden bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi dahil, TESAKOM firmasının hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sitelerin gizlilik politikaları için herhangi bir sorumluluk kabul edilemez ve hiçbir şekilde, bu web sitelerinin yürürlükte olan veri koruma uygulamalarının ilgili tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olup olmadığı garanti edilmez. Herhangi  bir kişisel veri açıklamadan önce bu sitelerin her birinin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Bu bağlantılarını kullandığınız takdirde, www.endustriyelmakinepazari.com sitesinden çıkmış olacaksınız.

GÜNCELLEME

TESAKOM bu sitede mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer .Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık ve ya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü TESAKOM’a hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez.

YETKİLİ MAHKEME

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda TESAKOM’un tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin  muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Bu sitenin kullanımından doğan ve yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerlidir.