Hakkımızda

2004 yılında tekstil sektörüyle başlamış olduğu iş hayatını, Ocak 2017’de makine, maden, kimya, elektrik, otomasyon, ve inşaat alanlarında tasarım, AR-GE, projelendirme, uygulama, imalat, tesis tasarımı, malzeme tedarik, bakım, montaj, demontaj, konularında hizmet vermek ve danışmanlık yapmak üzere yapılandırmıştır.

e-Ticaret firmaların birbirleri arasında bir ürün ya da hizmetin alımı ve satımı ile ilgili tüm süreçlerini internet üzerinden gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir. Şirketler geleneksel süreçlerde tüm bu işlemleri fiziksel olarak gerçekleştirirler ve ciddi bir operasyon, dağıtım ağı, tedarikçi zinciri, personel, fiziki mekan, işletme giderleri gibi bir çok gider kalemine sahiptirler. İnternetin günümüzde tüm dünyada yaygın olması ve hızla gelişen teknolojik imkanlar sayesinde ticaret hacminin ciddi oranda artması ve e-Pazar yerinin oluşması beraberinde B2B sitelerinde ticaret yapan şirket yöneticilerine geleneksel yöntemlere göre önemli rekabet üstünlükleri sağlamıştır.

 

2018 yılında da Tesakom Satış Departmanlığı’na bağlı endustriyelamakinepazari.com sitesi faaliyete girmiştir. Türkiye’ de ve dünyanın diğer ülkelerinde faaliyet gösteren sanayiciler, üreticiler, imalatçılar ve  hizmet verenler için tasarlanan e-ticaret  sitemiz, her türlü makine ve sanayi ürünlerini detaylı bulabileceğiniz ve firmalar için ürünlerini kategorilere ayırarak detaylı şekilde  koyabildikleri e-ticaret sitesidir.

endustriyelamakinepazari.com ülkemizde ve dünya genelinde üretilen, imalatı, ihracatı ve ithalatı yapılan sanayi ürünlerini ilgili kategorilerde detaylandırarak , ürünün teknik özelliklerini, ürünün resimlerini, ürünün vidolarını kısacası ürün hakkında hangi tanıtım yolları yer alması gerekiyorsa bunları sanal ortamda detaylandırarak alıcıyla satıcıyı buluşturan, sanayi ürünlerini bulabileceğiniz e-ticaret sitesidir.

endustriyelamakinepazari.com  kaliteli  ve özgün alt yapısı ile ihtiyacı olan sanayi ürününe ulaşmak isteyen alıcılar için kolay ve güvenilir bir alışveriş seçeneği sunmaktadır.

Endüstriyelmakinapazari.com Türkiye’de sanayi firmaları ve üreticiler için hizmet sunan, bu sayede sanayi firmalarını ve üreticileri, müşterileri ile çok daha kolay ve hızlı buluşturan bir sitesidir.

Endüstriyelmakinapazari.com ürünlerinizin yurt içinde ve yurt dışında  geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan e-ticaret sitesidir.